penktadienis, rugsėjo 05, 2008

Indija, persekiojimai

video

Indijos Orisos valstijoje tęsiasi krikščionių persekiojimai. Tai nėra naujiena Indijoje. Paradoksalu, kad vienu iš taikingiausių religijų save vadinantys induistai griebiasi brutalios ir niekuo nepateisinamos prievartos.

3 komentarai:

Vytautas Ilarijonas Paškevičius rašė...

Visi tie kitatikiai yra veidmainiai kiaulės, tetrokštantys vieno - gerų krikščionių kraujo. Nėra jiems didesnio malonumo kaip suteršti krikščionišką sielą, patraukti ją į savo klaidingą "religiją". O to, ko negali palenkti, tą jie sunaikins. Su Jėzumi širdyse - mes nenugalimi.

mamka rašė...

Zinot ka as jums pasakysiu? Eikit dirbt! Sveplai rasau, nes minutei prie ne savo kompo atejau :0)
Mes va bulvikes nurinkom, zuvims rukykla sumeistravom ir isbandem savas zuvis sugautas issirukint... Ir burokeliu prisimarinavau kruva... Kaime beprotiskai cirskia ziogai...
O dar darbe svirpli isgelbejom. Buvo atsirades ir svirpe per sirdi tris dienas... Paskui mes radom ir isnesem i lauka, prie medzio. Ir lengviau sirdyje, net niuniavau sau visa vakara:"gyveno pievoj vienisas svirplys, norejo rasti tokia pat, kaip jis..." Bet ir patys zinot ta dainele, jauni buvot... :0)
O Indija? Indija be jusu pamastymu susivarkys :0) Beje, skaitau nebloga knyga apie Indija to rasytojo, kur "setoniskas eiles" parase :0) Jei neklystu :0)

Anonimiškas rašė...

"tetrokštantys vieno - gerų krikščionių kraujo", žinai Vytautai kas baisiausia, kad jie ir blogų krikščionių kraują mielai į apyvartą paleidžia:)
O dėl svirplio, taitikra nelaimė, jei namuos įsitaiso:)