trečiadienis, gruodžio 21, 2005

Politiškai korektiškos Kalėdos

Turiu pastebėti vieną dalyką - vakaruose vadinamieji pilietinių teisių aktyvistai deda visas pastangas, kad iš Kalėdų išguiti jų turinį. Kitaip sakant, kad neįžeistų Kalėdos musulmono ar budisto, ar ateisto. Ten vietoj kalėdinių spektaklių stato "Snieguolę ir 7 nykštukus" ir visaip kitaip stengiasi neaštrinti kampų.
Turiu pasakyti, kad pas mus tai seniai įgyvendinta - vakar sūnaus kalėdinė popietė darželyje irgi apsiėjo be Kalėdų turinio - nė vieno žodžio apie tai, kas yra Kalėdos, nė žodžio apie Dievą, apie Kristaus atėjimą...

4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Matyt nenorejo taves izeisti :)

Amžina rašė...

ugdom "tolerantiska viskam" visuomene....

roberas rašė...

Ziauru, bet tai tiesa...

neri rašė...

...ir taip, (kaip ir kasmet), kūčių vakarą visa "katalikiška Lietuva" susės prie įmantriausiais valgiais nukrauto stalo. Tiesa, turime paprotį: mėsos tądien nevalgome! Nors... daugelis iš mūsų pasimėgaudami kirsime geriausią užsienietišką lydeką, kuri tekainuoja... kokius keturis kart daugiau nei kilogramas mėsos. Sėkmės apsiryjant!
...o pasaulis tyliai vaitos bergždžiai besistengdamas išsilaižyti žaizdas. Žemėje, kur nėra laiko šluostyti vaikų ašaras ir per Kalėdas verks vaikai. Dejuos karų nukamuotas Irakas. Ukraina jau bene trečią sezoną Kalėdų eglutes puoš oranžiniais kaspinėliais. Negelbės nei charizmatškojo Juščenkos pamokslai nuo stogų, nei dar charizmatiškesnės Ruslanos "patansovkės" didžiausiose šalies scenose.
Ai, mūsų daugiau ar mažiau sotiems gyvenimams i tai nusispjaut. Mes to negirdėsime, nematysime. Dėl to nesijaudinsime.
Sočių Kalėdų...