šeštadienis, spalio 20, 2012

Mormonai - masonų ir okultiniai ženklai piešiniuose


Pastebėjau, kad per nežinojimą o gal sąmoningai dalis krikščionių platina mormonų piešinius. Deja, šie piešiniai taip pat pilni okultinių ir psichiką veikiančių paslėptų simbolių. Mormonai, kaip ir Jehovos liudytojai, kilę iš masonų organizacijos, nors jų teologija skiriasi, tačiau ne išraiškos priemonės piešiniuose.
Štai atrodytų, gražus paveikslėlis - "Jėzus ir vaikai". Atsisiuntus jį geros raiškos ir pasididinus matai tuos pačius demonų veidus, kurie yra kaip šešėliai, šviesos žaismas, skirti veikti žmogaus pasąmonę, todėl iš pirmo žvilgsnio plika akimi nematomi.
 Kaip suprantu - virš tariamo Jėzaus - ištiestos Dievo Tėvo rankos. Kairėje yra paslėptas piramidės - iliuminatų simbolio - ženklas, dešinėje - masonų šventyklos simbolis.   Taigi, mano nuomone, yra pilnas komplektas mormonų piešiniuose - okultizmas ir masonizmas

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

Autpriui - Susidaro toks ispudis, kad jei psichologas jums atliktu tipini testa, kur zmogui rodomos ivairios demes ir jis turi pasakoti i ka jos panasios, jus jose matytumete demonu veidus ir slaptus iliuminatu ir masonu simbolius. Pre ko cia mormonai, jei problema yra jumyse?