penktadienis, spalio 19, 2012

Jehovos liudytojai - štai ką mes išdarinėjame

Tai yra skanuotas  Jehovos liudytojų pagrindinio leidinio "Sargybos bokštas" 2010 m. balandžio 1d.specialus numeris. Jame vienoje iš skilčių "Skaitytojai klausia" aprašoma, kuo iš tikro laiko Jėzų Kristų ši organizacija. Ogi... arkangelu Mykolu. Manau, greit ateis diena, kai Jehovos liudytojai išleis naują Biblijos vertimą, kuriame vietoj vardo Jėzus, atstatydami istorinę tiesą, naudos vardą Mykolas.  Tačiau vėl siūlau atkreipti dėmesį į piešinėlius, ne visuose žmonės mato  tai, kas būdinga praktiškai visiems Jehovos liudytojų leidiniams - pagal masonišką tradiciją, kadangi ši organizacija ir yra masonų kūrinys, juose pilna paslėptų masonų simbolių ir pasąmonę veikiančių paslėptų piešinių. Žiūrėkite į Jėzaus piešinį viršuje. Atrodo, koks kilnus tas Jehovos liudytojų Jėzus-Mykolas, nes ginkluotas, su sparnais ir pasiruošęs nugalėti blogį.
O dabar pažiūrėkite į apvestą vietą - iš po sparno į skaitytoją stebeilijasi iš pirmo žvilgsnio nepastebimas demono veidas. Šie "veidai" skirti veikti žmonių pasąmonę, todėl patys to nežinodami Jehovos liudytojai labai pamilsta "Sargybos bokštą" ir nė už ką nesutinka atsisakyti šio leidinio, nes jame "šviesa". Tik kieno šviesa? Demonų šviesa?  Beje, jeigu atidžiau pažiūrėsite, po kitu Jėzaus-Mykolo sparnu yra dar vienas demono atvaizdas, tik ne toks ryškus.

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

Ačiū už viską daktare Ellen! Kai susisiekiau su jumis, kad padėtumėte man nustoti skirtis su vyru, mano vyras nustojo pildyti skyrybų dokumentus ir dabar viskas yra daug geriau. Kaip sakei, visas skyrybų procesas buvo atšauktas, mano santuokoje problemų kėlusi bloga moteris paliko mano vyrą, o dabar kartu esame labai laimingi. Šia gyvenimo patirtimi dalinuosi su visais, kurie susiduria su panašiais iššūkiais santykiuose, santuokoje ar bet kokiais kitais klausimais. , galite susisiekti su daktare Ellen per WhatsApp +1(815)564-3618
Ji puikiai moka šiuos burtus:
* meilės burtai
* santuokos burtai
* pinigų magija
* gražus burtas
* sėkmės burtai
* Sekso patrauklumo burtai
* AIDS gydymo magija
* Kazino urvas
* Pašalinti prakeikti urvai
* Apsauginis burtas
* loterijos magija
* Laimės burtai
* Vaisingumo burtai
* Telekinezės žiedas 💍
paštas: ellenstpellcaster@gmail.com
Whatsapp +1(815)564-3618